Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
QUICK STAFF

QUICK STAFF

Na OLX od kwiecień 2017

Ostatnio online w dniu 15 czerwca 2024

Znajdź na tej stronie

Filtruj ogłoszenia

Znaleźliśmy 0 ogłoszeń
Kategorie
  • Wszystkie ogłoszenia17
Sortuj

Przepraszamy, nie znaleźliśmy tego, czego szukasz.

O nas

Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w rekrutacji i administrowaniu pracownikami w Danii. Zapewniamy w Danii świetne warunki zatrudnienia pracownikom z Europy Wschodniej i Środkowej – to nie tylko godna płaca, ale także masa wspaniałych ludzi, którzy pracują na wspólny sukces. Przekonaj się sam! Jeśli interesuje Cię praca stała lub wakacyjna, Dania może okazać się doskonałym wyborem dla Ciebie i Twoich bliskich.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zarządzaniu zasobami ludzkimi zbudowaliśmy pozycję jednego z głównych liderów branży w Europie Północnej. Nasza oferta to nie tylko zatrudnienie, ale także pomoc w organizacji noclegu lub znalezieniu transportu. Dla naszych pracowników organizujemy weekendowe wyjazdy integracyjne i krajoznawcze – Dania to w końcu malowniczo położony kraj o ciekawej architekturze oraz historii.

Oferujemy pracę w wielu różnych branżach: począwszy od szkółkarstwa, przez produkcję i leśnictwo, na rolnictwie oraz budownictwie kończąc. Zatrudniamy zarówno zmotywowanych pracowników bez kwalifikacji i bez znajomości języków obcych, jak i doświadczonych, wykwalifikowanych mówiących po angielsku i niemiecku.

QUICK STAFF to pewne źródło wysokiego dochodu i stabilnego zatrudnienia.
 

Kontakt

  • Piłsudskiego 33/8
  • 75-501 Koszalin
Pokaż na mapie
  • Numer telefonu664764763
  • Strona internetowahttp://www.quickstaff.dk

Darmowa aplikacja na Twój telefon